איך תופרים 5 מכנסיים בשעתיים וחצי

01/12/14

 

כבר הרבה זמן שרציתי לתפור את המכנסיים האלו. ולמרות שהן פשוטות למדי,  לא מצאתי זמן אז קניתי כל מיני מכנסיים בכל מיני מקומות (וחלקן עלו לי לא מעט כסף) אבל תמיד המכנסיים היו בעייתיות. או שזה עם רוכסן וכפתורים ואז זה ממש מציק לו לבן שלי, והוא די מסרב ללבוש או שזה ארוך וצר או שזה קצר ורחב והמכנסיים עם הגומי, אלו שהכי נוחות בסופו של דבר, תמיד נראות כמו שק. (זה החלק שמפריע לי- לפחות בשלב הזה)

אז כשכבר לא הייתה ברירה כי תכלס' לא חבל על הכסף? לקנות מלא מכנסיים שלא עושות את העבודה? עצרתי רגע וחשבתי איך אני תופרת כמה שיותר מכנסיים בכמה שפחות זמן? (האמת שבאמת לא הייתה ברירה כי כבר 3 חודשים אני אומרת לכולם- מחר אני אתפור מבטיחה)

אז אלו התשובות-

1. משתמשים בסרגל גזרות מוכן

2. תופרים את הגזרה הכי פשוטה

3. עובדים בשיטת ה"סרט נע"

4. תופרים מכנסיים בגוונים דומים כדי שנוכל להשתמש באותו החוט.

 

בזמן שהיה לוקח לי לנסוע לעיר הקרובה להסתובב קצת ולחזור (אה ויש את מחיר הדלק גם) חסכתי לי 250 שקלים על מכנסיים חדשות ולא יעילות.  בקיצור תעצרו הכל עכשיו- 5 זוגות מכנסיים בחצי יום עבודה זה הדבר!!

 ועכשיו קצת יותר ברצינות-  מכנסיים זה באמת קל מאוד לתפירה לא תמיד חייבים את כל התיפורים והכיסים והרוכסנים וכו'. אם גם הבנים שלכן או האחים או האחיינים לא אוהבים מכנסיים עם רוכסן וכפתור אלא גומי פשוט שקל להלביש ולהוריד למה לא לחסוך את כל הזמן והכסף הזה? חוץ מזה זה גם ממש נותן הרגשת סיפוק (וקצת גאווה- חייבת לאמר) המלצה שלי- שווה בדיקה.

הנה גם סרטון שצילמתי את עצמי תופרת. אני לא תופרת כ"כ מהר כן? הסרטון בהרצה כדי שתוכלו גם אתן מהר מהר לתפור לעצמכן איזה כמה זוגות.

 

 
00:00

 

ועד הפעם הבאה שניפגש

היו שלום

רבקה 

תגובות

תודה רבה על העלאת התכנים.
שאלה: בתפירת הכיסים למכנסיים הם מגיעים עד למעלה. לאחר מכן עושים את הקיפול לגומי, והכיסים נמצאים על הקיפול, ככה זה אמור להיות?
תודה מראש.

במקרה הזה כן

בגלל שהגומי הוא חלק מהמכנס.

אם עושים את החגורה בנפרד אין צורך לעשות את הכיס עד למעלה

מאוד נהנתי מסרטון מתפירת המכנסיים אני לא יודעת אך מעבירים לוואצאפ יש לנו קבוצה של תופרות ויצירה נשמח לקבל את הסירטון בווצאפ לנייד 0536429050 תודה

יפה!! מאיזה בדים המכנסיים שעשית?

השתמשתי בג'ינסים ודרילים.

דריל זה סוג של כותנה עבה (כמו מכנסי דגמ"ח)

שאלה לגבי גזרת המכנסיים - האם היא מיועדת לילדים או גם לבוגרים. האם אוכל לתפור לעצמי מכנסיים (מידה 42) בעזרת הגזרה?
אם כן אשמח מאד לרכוש את הסרגל.

^^ שאלה גם שלי:)

וב'. בדף של התשלום כתוב שזה עולה 130..

נכון. זה המחיר להשבוע  129 ש"ח במקום 159 ש"ח.

כולל סרטון הסבר לשימוש בסרגל

כתוב ברשומה עצמה, שהסרגל השבוע עולה 30 ש״ח, לכן הבלבול.

הסרגל הזה הוא מידות של ילדים מגיל שנה עד מידה 14.

לנשים הוא מתאים לטייצים מכיוון שלטייץ אנחנו משתמשים ב2-3 מידות פחות מהמידה הרגילה.

אהבתי את הסרטון, והזכיר לי שבעבר תפרתי שתי חולצות אחת גדולה למבוגר, וחולצה פצפונת שהייתה מיועדת לבן שייוולד לנו, (בסוף נולדה בת) את הגזרה העתקתי מחולצה מקורית, וכל זאת ללא ידע בסיסי בתפירה, החולצות יצאו מאוד מוצלחות.

נהנתי לראות אותך תופרת את זה. מהם השלבים כדי לתפור את החגורה למכנס,
אשמח אם תשלחי לי סירטון .

הסרטון לא עולה... רק אצלי?